Hubneme do plesových šatů

Za chvíli nám začne plesová sezona. Každá z nás se dívá do skříně a oprašuje ty nejhezčí šaty nebo se díváme po nových kouscích do našeho šatníku. Ale koho by bavilo si kupovat větší velikost šatů, ve které se necítíme dobře? Nebo se dokonce nevejdete do starých šatů? Pak nesmutněte, do plesové sezony se vám podle našich pravidel podaří zhubnout na vysněnou váhu.

Jak zhubnout zdravě a bez výčitek?

ID-10064275Spousta diet zaplavilo svět žen. Ale nevěřme všem zaručeným tipům na hubnutí, co si kde přečtete. Některé diety mohou být až zdraví nebezpečné vyloučením základních potravin. A pokud znáte diety zaměřené pouze na jednu potravinu, tak od nich ruce pryč. Můžou nám zavinit až zdravotní problémy na celý život. A to nám za pár kil jistě nestojí. Položme si tedy správnou otázku. Jak zdravě a bezpečně zhubnout? Prvním pravidlem je jistě pravidelná strava. A to znamená jíst přiměřené množství kaloricky vyvážených jídel nejlépe co 2 až 3 hodiny.

Možná namítnete, na tohle určitě nemám čas. Ale opak je pravdou. Pokud budete jíst pravidelně, zaženete chutě na sladké nezdravé potraviny a získáte spoustu energie do života, tedy využijete svůj čas na život naplno. A to jistě není ztráta času. Jezte hodně ovoce a zeleniny. Ale na ovoce pozor. I ovoce obsahuje cukr, zkusme tedy jíst ovoce hlavně v dopoledních hodinách. Zeleninu můžete jíst neomezeně po celý den.

Přečtěte si také:  Nejšílenější diety, na které můžete narazit

Omezte také příjem alkoholických nápojů, protože i v alkoholu je schovaných hodně kalorií. Pokud jste milovníci společenských událostí, dopřejte si vinný střik. Nejvíce kalorií se naopak skrývá v tvrdém alkoholu. A pak jistě ne na posledním místě je přiměřená sportovní zátěž. Pokud nemáte sportovní nadání a tvrdíte, že určitě nemáte čas chodit do posilovny, zkuste aspoň chůzi do práce či do schodů.

Dieta schovaná v krabičce

A teď pozor, tady padají i poslední výmluvy, že si jídlo nestíháte připravit. Jestli jste časově vytíženi, vyzkoušejte krabičkovou dietu. Krabičková dieta vám bude připravována na každý den: chutné a zdravé jídlo, které si zamilujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *