Nejšílenější diety, na které můžete narazit

Slovo dieta děsí každého, už jen vyslovením zmíněného slova se každý z nás podívá do zrcadla a zkoumá, jestli právě on by neměl začít toto zapovězené slovo vyslovovat taky. Přitom je to pouze slovo, nic víc.  Proč nás tedy tolik děsí a vytváří noční můry?

ID-100116816Dieta je za dveřmi

Dieta přichází do našich domovů často v pravidelných intervalech – v lednu, na jaře, v létě. A to vždy když jsme zasypáni výčitkami, co všechno a jak moc jsme toho zase snědli. Ale co dělat, když před vás někdo postaví něco lákového- instinkt je jasný, rychle sníst a s nikým se nedělit! Zákony přírody jsou zkrátka neúprosné. Ale nemůžete zase vše pouze svádět na naše tělo. Kdo se rozhodne sníst ten čokoládový dort i když ví, že je už 1 v noci?

Dieta všude, kam se podíváš

Dieta je opravdu viděna na každém kroku v běžném životě každého z nás. Nejvíce je však vyslovována v ženském kolektivu a v prostředí, kde se velmi dbá na zevnějšek. Proto vznikly již v daleké minulosti spousty velmi zaručených diet, které nás už opravdu té nadváhy zbaví! Jak slibují vždy již v první větě článku, který se zabývá tou zmíněnou dietou, zaručeně vyzkoušenou! Není to však skoro nikdy pravda a po dvou dnech hladovění se opět přejíme a přivítáme i nějaké to kilo navíc jako bonus za nezdravé hubnutí.

Přečtěte si také:  Proč se mi nedaří zhubnout?

Jaké jsou nejšílenější diety? Již v minulosti chtěla být každá žena velmi štíhlá. Pila se pouze voda a pokud vám bylo opravdu špatně mohli jste si kousnout do sýra a po přežvýkání ho vyplivnout. Také diety tvořené pouze jedním druhem potraviny jsou velmi nezdravé a zákeřné! Ale i jíst pouze tučné věci po vzoru našich celebrit nám figuru nevrátí! Nebo dieta, kdy pijete pouze kolu, v lepším případě víno? Jistě milovníci vína to uvítají, ale okolní společnost asi už nebude tak nadšená! Jezte zdravě a budete se mít lépe!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *