Hráškový krém a grilovaná pražma z vás udělají šéfkuchaře

Chcete si doma připravit něco skutečně speciálního? Nešetřit chuťové pohárky ani v nejmenším, protože tentokrát se chcete blýsknout před členy rodiny, kteří mají před sebou významný den? Narozeniny nebo jiná oslava, na tom už tolik nesejde, nenechejte se proto vybízet a připravte něco, co bude vážně nevšední. Radosti přeci není na světě nikdy dost, že? A když je pak stolování skutečně barevné, budou narozeniny ještě o mnoho zábavnější, tak přeci velí nepsané pravidlo rodinných oslav.

S grilovanou pražmou oslníte na party

Posezení s přáteli je vždycky výjimečné, ale když ho doplníte ještě výborným menu, bude pak prostě nezapomenutelné. Pražma je dobrým tipem k hostině, když se třeba i po roce znovu setkáte a víte, že si budete povídat nejspíš celý večer. Jde o rybu, ze které připravíte lehkou a lahodnou večeři, co se bezesporu stane inspirací všem hostům. Losos nebo tuňák také mají něco do sebe, to jistě ano, ale proč neochutnat středomořský svět v celé jeho kráse a pestrosti?

Přečtěte si také:  Kanalizační přípojka levně, rychle a kvalitně? Se Zakrou to zvládnete

Dejte si také hráškový krém, což je ideální recept pro letní chvíle plné pohody – se sušenou slaninou, mraženým hráškem a petrželkou – kdo by si tyto ingredience nezamiloval? Dále česnek, olivový olej a také koření, bez nějž by to skutečně nešlo. Nenáročná příprava, lehká chuť, polévka, co vás zaručeně zasytí i během letních veder, co si ještě více přát?

Najděte pestrou inspiraci pro každý den

Mezi recepty, které můžete vyzkoušet, není jen hráškový krém a pražma, tipů máme připravených mnohem více! Krkovička, rizoto, ale také špagety Carbonara, to jsou zajímavé náměty pro víkendový oběd nebo večeři, když chcete zažít něco nového – a ochutnat, co vám svět kolem nabízí. Zkuste si ještě okořenit tabuli ve svátečním dnu, připraven do akce je totiž prémiový olivový olej od Olivum.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *