Money Euro Cent Coin Wealth  - danielkirsch / Pixabay

Jméno jako luxusní dárek? S Pražskou mincovnou je to možné

Nejrůznějších tipů na dárky pro svátky vašich blízkých jste už určitě našli dost a dost. Ať už vlastními silami nebo prostřednictvím inspirace v nejrůznějších magazínech. My vám však chceme představit jeden zbrusu nový.

Takový, jenž se inspiruje jménem. A to buď tím vaším, nebo někoho z vašich blízkých. Jméno. Je tak osobité, tak intimní. Provází nás už od narození. Jde o jedno z prvních slov, která se naučíme rozeznávat i vyslovovat a nezmění se, ani když při svatebním obřadu přijmeme jiné příjmení.

Pražská mincovna nabízí kompletní seznam jmen – zaručeně si vyberete

Celých 8 měsíců trvalo, než se 750 kilogramů kvalitní švédské oceli proměnilo na razidla nejrůznějších velikostí, díky nimž si můžete pořídit originální pamětní medailon, třeba jako dárek pro vnoučata nebo jiné příbuzné.

Medailony se jmény vás překvapí v mnoha ohledech:

  • Nabídnou dvě různé varianty provedení – klasickou a moderní.
  • K dostání jsou ve větším a menším rozměru.
  • Můžete je nechat vyrazit ze zlata či stříbra.

Pokud navíc navštívíte oficiální stránky prodejce Zlate-mince.cz, známé třeba prodejem mincí či cihliček z drahých kovů, můžete u každého jména najít kromě grafické podoby medaile i spoustu zajímavostí.

Chcete znát jeho nejslavnější nositele? Rádi byste k dárku připsali i něco o jeho etymologickém původu, případně přidali seznam těch nejkrásnějších zdrobnělin či výrazů v jiných jazycích? To všechno tady najdete, stačí se jen inspirovat.

Nakupujte přímo z domova s rychlým doručením

I když je dnes mnoho obchodů zavřených., pro Pražskou mincovnu to rozhodně neplatí. Vše pohodlně pořídíte on-line s doručením až domů. Zlaté či stříbrné pamětní medailony se jménem jsou skvělým dárkem pro mnoho různých příležitostí, aktuálně je navíc pořídíte za příznivou cenu. Buďte jedni z prvních, kdo své blízké obdarují právě tímto jedinečným kouskem! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *