Potřebujete peníze co nejříve?

Nemáte možnost si rychle půjčit tisícovku, deset tisíc, sto tisíc nebo milión korun? Ale ano, můžete zkusit půjčky, které vám vyřeší dosavadní finanční potíže nebo dopřejí si udělat radost o něco dříve, než jste původně plánovali. Peníze si můžete půjčit na cokoli – na rekonstrukci, koupi chalupy, na exotickou dovolenou, nábytek, domácí spotřebiče, na vypořádání dědického řízení a mnoho jiného.

Půjčky rychle a bez komplikací

Půjčky od bank jsou obecně hůře dostupné než ty od nebankovních společností. Příčinou je to, že vyžadují mnohé záruky – potvrzení o příjmu, jednoho i více ručitelů, žádný záznam v registru dlužníků. Nebankovní půjčky mají spoustu výhod, ale počítejte s o něco vyššími úroky než mají bankovní půjčky. Rovněž je nutné zohlednit splácení. Není výjimkou, že musíte přistoupit na týdenní splácení a vše vyrovnat během celkem krátké doby. Avšak získáte i půjčky se splácením několika let v dohodnutých termínech. Sami si vyberete, zda vám vyhovuje platit do patnáctého nebo dvacátého v měsíci a jinak – datum je zcela libovolné, například v závislosti na datu vaší výplaty. Okamžité půjčky  bez potvrzení jsou vhodné pro zaměstnané, nezaměstnané, podnikatele, ženy na mateřské dovolené i pro důchodce. O půjčku si pohodlně zažádáte online způsobem a po chvíli už můžete mít rozhodnutí, zda požadovanou sumu získáte či nikoli.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky Praha

Žádné poplatky předem

Nebojte se, že se ve finanční tísni budete muset vydat z dalších peněz na posouzení půjčky. Všeobecně platí, že se půjčky poskytují bez poplatku předem. V případě, že po vás někdo poplatek chce, zvažte, jestli se nevyplatí jít někam jinam. Výběr nebankovních společností je skutečně obsáhlý a ke zjištění vícero možností vám stačí internetové připojení, kde si vše ověříte v krátkém čase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *