Desk Laptop Coronavirus Coffee  - Candid_Shots / Pixabay

Potřebujete práci? Víme, kde najdete vše potřebné na jednom místě

Ztráta zaměstnání je v současné době skoro tím nejhorším, co se vám může přihodit. Leckdy však tomu jdeme tak trochu naproti. Snažíme se totiž na své pozici držet doslova zuby nehty, i když bychom větší štěstí nejspíš udělali kdekoliv jinde.

A jak vám v tomto ohledu může s hledáním práce pomoci internet? Stačí vsadit na ty správné portály, které vám ukáží nejenom volná pracovní místa ve vašem okolí, ale také nabídnou množství rad a tipů pro váš každodenní (nejenom) pracovní život.

Zkušenosti předávané odborníky z 123jobs

A přesně takové jsou i pracovní portály, které provozuje společnost 123jobs Media. Dost možná je znáte také. Jde například o 123jobs.cz, Abecedaprace.cz nebo Nejlepsibrigady.cz. Nalákají nejenom na množství neustále aktualizovaných pracovních pozic, jež je možné dále efektivně třídit, ale také na bohaté pozadí v podobě článků od skutečných specialistů.

Dozvíte se v nich vše, co při hledání práce potřebujete. Nevíte, jak napsat životopis či motivační dopis? Chcete vědět, jak postupovat při výpovědi, jak si maximálně usnadnit přechod mezi jednotlivými zaměstnáními nebo to, jak si zajistit férové podmínky v zaměstnání? Ověříte si, jak poznat „švarcsystém“, případně co si počít ve chvíli, kdy se vám výplata tak trochu opozdí. A je toho ještě mnohem víc. Vyberte si preferované téma a zjistěte o něm maximum.

Přečtěte si také:  Jak najít dobrou práci

Vhodné místo pro firmy i zaměstnance

Ale dost možná patříte spíše mezi ty, kteří vhodnou volnou pozici nabízejí. Pak vás potěší, že portály od 123jobs Media zobrazují svůj obsah i na největších internetových srovnavačích práce Jobsi.cz a Žirafa.cz.

Snadno tu navíc můžete nastavit parametry pozice, kterou nabízíte. Zadat lze nejrůznější typy úvazků, lokalitu apod. Zbývá už jen vepsat zajímavé benefity a máte po ruce vše potřebné. Svého ideálního zaměstnance tak s trochou štěstí najdete v opravdu rekordně krátké lhůtě. Navíc pokud jste OSVČ, neziskovka, školské zařízení nebo státní instituce máte možnost inzerce práce zdarma , firmy pak mohou využít výhodné cenové tarify. Více informací na stránkách společnosti123jobs media.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *