K čemu se vám hodí magnetická metráž na štítky s C profilem?

Magnetická pásovina s C profilem je speciální feritový magnet. Vypadá podobně jako magnetické fólie a pásky, ale navíc má na okrajích lem. Díky tomu do ní můžete zasunout štítky či plastové cedulky a také krycí fólii. Naformátujete si ji podle potřeby.

Podívejte se, jak magnetická pásovina na štítky vypadá a k čemu se vám hodí.

Magnetické štítky nastříháte i nůžkami

Magnetické cedulky a štítky, které si z pásoviny nastříháte nůžkami nebo nařežete zalamovacím nožem, využijete například k označení regálů, polic, nádob, plechových skříní, železných a ocelových konstrukcí, uvnitř i venku na zahradě. Pásovina, stejně jako magnetické štítky, obsahuje popisovací cedulku a ochrannou fólii.

Magnetické štítky jsou vyrobená z feritu, má C profil – na okrajích lemy. Zasunete do nich popsanou cedulku a průhlednou krycí fólii, která je ochrání před znečištěním.

Magnetická pásovina i štítky drží na všech feromagnetických materiálech – oceli i železe, pozinku a dalších kovech, na kterých drží běžné magnety.

Pro jaké účely magnetickou pásovinu například využijete?

1) Ve skladu, dílně i v prodejně

Magnetické štítky, které si z pásoviny nařežete ve vhodném rozměru, najdou uplatnění ve skladu, dílně i prodejně. Zasuňte do nich popisky s označením materiálu nebo zboží a jednoduše přicvakněte ke konstrukci regálu, na kovové skladové police i plechové skříně či pracovní stoly. Budete tak mít lepší přehled, kde je který materiál uskladněný. A zákazníci zboží v obchodě hned najdou.

2) Na informace a popisky na magnetické nástěnce

Papírové cedulky, které magnetické štítky obsahují, snadno popíšete fixem. Také do nich můžete vsunout vytištěné informace, popisky, symboly. Ty pak přicvakněte k magnetické tabuli nebo nástěnce. Poslouží i jako magnetky k přicvaknutí papírů, grafů, plánů, přehledů.

3) Jako info systém v hotelu, restauraci, penzionu

Už žádné vrtání a lepení. Pokud si ponecháte magnetickou pásovinu ve větším rozměru, vejdou se do ní delší popisky s označením pokojů, směrovky a další navigační nebo informační nápisy. Pak je přicvakněte například ke kovovém zábradlí, na kovové zárubně dveří, k rámu výtahu, dvířkám plechové skříně.

4) Pro umístění informací na výstavním a veletržním stánku

Chystáte se na veletrh nebo výstavu? Konstrukce stánků bývají kovové. To je ideální pro přicvaknutí magnetických štítků a pásoviny s C profilem. Zasuňte do ní informace pro návštěvníky a zákazníky, například označení vystavených produktů, zboží, ukázek.

5) Na záznamy v gastro i jiných provozech

Magnetickou pásovinu snadno přicvaknete i na chladicí box i na regály a police uvnitř. Na zasunutém papírovém štítku si tak můžete vést záznamy o uskladnění potravin, lhůtě spotřeby. Stejně poslouží i přicvaknuté na ochranných klecích strojů, plechových skříních.

Vyzkoušejte magnetickou pásovinu na štítky a usnadněte si práci.

Magnetické štítky i další výbavu usnadňující práci najdete na webu Unimagnet.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *