Proč se mi nedaří zhubnout?

Pořady o hubnutí, přípravky na hubnutí nebo i vychrtlé modelky vidíme dnes opravdu všude, kde se podíváme: v televizi nebo na každém plakátě po cestě do školy či práce. Jak zhubnout abychom tak vypadaly i my?

Dieta aneb jezme správně a zdravě

Ne každá dieta je učena pro kohokoliv. Zapomeňme na opravdu zaručené diety slavných hvězd či diety, které jsou úzce zaměřeny pouze na jednu potravinu. Protože nejsou bezpečné pro naše zdraví a spokojený běžný život. Dbejme na pravidelnou stravu, nejlépe si dopřávejme zdravé a kaloricky vyvážené jídlo 5 krát denně po malých dávkách.

ID-10053498Nesmí chybět ani ovoce a zelenina. Pozor však na ovoce, obsahuje cukry, proto je vhodné hlavně v dopoledních hodinách. Zelenina je zde však pro nás neomezeně po celý den na zahnání chutí a hladu mezi jídly. Pokud však budete jíst pravidelně, nezvladatelné chutě během chvíle zmizí. Protože nasycené tělo nepotřebuje žádné zbytečné přídavky potravin! Také pomůže si sestavit jídelníček podle kalorických tabulek a to přesně nám na míru. Neboť každý má jiný kalorický příjem a výdej.

Přečtěte si také:  Nejšílenější diety, na které můžete narazit

Lákadla co naše hubnutí oddalují

Při dietě bychom se měli vyhnout sladkostem, což ví každý. Jsou tady však i jiné potraviny a nápoje, které bychom při dietě jistě neměli konzumovat. A to jakékoliv druhy oříšků ve velkém množství. Ale také kaloricky vydatného ovoce: například banány. Vyvarujme se i kávě. Pokud kávu nezbytněte, potřebujete, nahraďte ji zeleným čajem nebo pouze jednou kávou denně. A v neposlední řadě je ničitelem úspěšné diety samozřejmě i alkohol. Tvrdý alkohol ukrývá v sobě spousty hodin v posilovně. Pokud milujete party a společenský život, pak je povolen vinný střik.

Přejeme úspěšné hubnutí a snad vám naše rady, jak zhubnout, pomohou k cestě za vysněnou postavou! A budete se zase cítit skvěle a pohodově, protože to je to nejdůležitější!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *