Svatba tam, kde dýchá romantika ze všech koutů

Vybrat místo pro svatbu není jistě snadné. Musí splňovat celou řadu kritérií. Od romantického prostředí, přes možnost ubytování, až k dobrému jídlu. Zavedeme vás na místo, kde bude vaše svatba dokonalá.

Dokonalý svatební den

Recept na dokonalou svatbu je smíchání celé řady nejrůznějších ingrediencí. Nevěsta si přeje krásné šaty, ve kterých bude po celý den jako princezna. Ženich pohodlný oblek, pro živější oslavu. Vaši hosté očekávají dobré jídlo a pití i atraktivní zábavu. Také uvažují, jak zvládnou dopravu na místo oslavy a zpět domů. Všichni touží po příjemné atmosféře a prostředí, kde bude dostatek soukromí jen pro rodinu a nejbližší. Svatba je krásným zážitkem, který chceme sdílet s ostatními pozvanými hosty a s nimi si také toužíme užít zábavu až do brzkých ranních hodin. Je třeba vybrat místo, kde se budeme cítit pohodlně, které bude dostatečně prostorné i pro pořádání velké svatby, kde budeme mít možnost pronájmu pokojů pro svatební hosty a také nám musí umět poskytnout romantickou kulisu pro svatební fotografie. Jedno takové známe.

Svatba na statku, svatba v soukromí

Mít svatbu na statku, kde na vás dýchá romantická atmosféra a kousek cenné historie, má celou řadu výhod. Na statku můžete strávit celý víkend a budete mít dostatek prostoru věnovat se vašim hostům. Žádný uspěchaný obřad, rychlý přejez na oběd, odjezd na dlouhé focení a náročné zajištění odvozů pro všechny. Ubytujete se, budete mít možnost se připravit a na obřad i svatební hostinu to budete mít jen pár kroků. Na pořízení svatebních snímků se nemusíte nikam vzdalovat, krásná příroda kolem se postará o dokonalé pozadí. Hostina proběhne bez sebemenších starostí, stačí si jen vybrat svatební menu a o zbytek se postará profesionální tým.

Přečtěte si také:  Vyberte si elegantní dámské boty

Proč svatbu na Barokním statku Benice:

  • obřad i hostina v naprostém soukromí,
  • zajištění občerstvení a obsluhy po celou dobu konání akce,
  • možnost ubytování i pro svatební hosty,
  • nádherné prostředí a prostorný sál.

Výběr místa pro svatbu

Romantický den plný slunce, kdy se bude konat vaše svatba, ještě nemá datum v kalendáři. Od vašeho zasnoubení neuplynulo mnoho času a vás už přepadly první starosti. Každá správná nevěsta si jako první touží vybrat svatební šaty. K tomu však potřebujete jednu nezbytně důležitou věc. Vybrat místo a datum konání vaší svatby. Svatební šaty si přeci zamlouváte na určitý den! Plánování svatby začíná u výběru místa a data. Obojí jde ruku v ruce a je klíčovým bodem od kterého vše začíná. Ta nejlepší místa mají zamluvené soboty nebo celé víkendy na celý rok dopředu, proto neváhejte a než přistoupíte k výběru ostatních detailů vaší svatby, vyberte si to nejromantičtější místo, které jste kdy navštívili. Zvolte Barokní statek Benice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *