Půjčky Cetelem

Potřebujete peníze v co nejkratším termínu a raději byste se vyhnuli zdlouhavému vyřizování a schvalování? Vaší jistotou jsou různé nebankovní půjčky, kde nejsou vyžadovány obvyklé dokumenty jako u bank – potvrzení o příjmu, ručitelský závazek. Rychlé a snadné poskytnutí půjčky garantuje i půjčka Cetelem.

Peníze až do domu!

O půjčku Cetelem můžete velmi snadno požádat díky online službám. Vyplníte svou žádost potřebnými údaji, formulář kliknutím odešlete a společnost Cetelem vám sdělí, zda požadovaný obnos obdržíte nebo naopak. Ale máte možnost i navštívit osobně pobočku, nebo se informovat o poskytnutí telefonicky. V případě kladného vyřízení vám bude schválený obnos doručen osobně až domů. Osobní půjčka Cetelem vám dovolí si brzy užívat peněz na které byly určeny. Úročení se pohybuje od 6,9% a neplatí se žádný poplatek předem. Pokud si myslíte, že byste se mohli během doby splácení ocitnout v pracovní neschopnosti, nebo rovnou přijít o zaměstnání, existuje možnost se pro tyto případy pojistit. Osobní půjčky se poskytují do dvaceti tisíc až do miliónu korun. U těchto půjček se kontrolují registry dlužníků u bank, není tedy možné získat peníze, když nedodržujete splácení jinde.

Přečtěte si také:  Okamžité půjčky - rychlé řešení vašich finančních problémů

Rychlý úvěr až do výše sto tisíc korun nabízí nebankovní kreditní karta Cetelem. Jakmile získáte tuto výhodnou kartu, můžete vybírat z bankomatu zdarma a počítejte s obdobím až 55 dnů bez úroků. Splácení probíhá pravidelně po dobu až dvaceti měsíců. Kromě hotovosti budete mít umožněno platit i vaše internetové nákupy. Peníze si můžete také poslat na svůj bankovní účet a následně je obvykle využívat. Stav karty, přehled plateb, zůstatek a aktuální částka k uhrazení je vám sdělování díky SMS zprávám.

Chcete znát další bonus ke kartě Cetelem? Těšte se na zajímavé slevy v několika různých obchodech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *