Jak získat půjčku bez poplatků?

Rozbilo se vám auto, měli jste nenadálé výdaje a nezbývají vám peníze na vaše potřeby? Pak vás už jistě napadlo, že byste svoji situaci mohli řešit půjčkou – ať už bankovní, či nebankovní. Přemýšlíte nad tím, jak hledat poctivou nabídku a možná i získat půjčku bez poplatků?

Proč volit nebankovní půjčku?

Úvěrový trh je v současné době plný pestrých nabídek od bankovních i nebankovních poskytovatelů. První z uvedených kategorií, tedy bankovní půjčky, představují určitou stabilitu, díky které můžete získat nemalé peníze za stálých podmínek, ke kterým se však nedostanete zrovna nejrychleji. Naopak nebankovní půjčky sice nepředstavují zcela nejvýhodnější nabídku na trhu, na druhou stranu nabízejí mnoho výhod i odměn, které často vyvažují jejich nedostatky. Rychlá nebankovní půjčka, nebo také půjčka bez doložení příjmu tak může představovat zajímavou alternativu, jak získat menší obnos finančních prostředků v krátkém časovém horizontu. Je však pravdou, že před vyřízením půjčky (ať už bankovní, či nebankovní) je vždy zapotřebí, abyste si položili otázku, zdali dané peníze skutečně potřebujete.

Přečtěte si také:  Krátkodobé bankovní úvěry - pomoc ve finanční tísni

Půjčka bez poplatků

Jestliže bude vaše odpověď kladná a vy se skutečně rozhodnete po nebankovní půjčce sáhnout, pak je třeba být při výběru nebankovní půjčky online obezřetný a volit pouze z poctivých poskytovatelů. Jedním takovým je půjčka Rerum, která vás kromě férových podmínek zaujme i tím, že první půjčka je poskytována bez poplatků. První půjčka zdarma je poskytována novým klientům, kteří o půjčku Rerum žádají poprvé. Takoví klienti si mohou půjčit od 500,- Kč do 5.000,- Kč na dobu od 8 do 30 měsíců. Stávající klienti, tedy žadatelé o druhou či další půjčku, pak mohou získat až 15.000,- Kč, a to opět se splatností od 8 do 30 měsíců.

Podmínky pro získání půjčky

Rozhodnete-li získat půjčku zdarma, pak vám postačí učinit několik jednoduchých kroků. V prvé řadě je zapotřebí, abyste vyplnili online žádost na internetových stránkách Rerum, kterou následně odešlete. K jejímu vyplnění vám postačí průkaz totožnosti a 1,- Kč sloužící jako verifikační poplatek pro ověření vašeho účtu. Peníze vám pak budou zaslány do 30 min od schválení žádosti a na váš účet budou doručeny ve lhůtě dle vaší banky.

Freeimages9 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *