Jednatel společnosti DRFG David Rusňák buduje lékárenský řetězec

David Rusňák se v poslední době stal výraznou podnikatelskou osobností. Jeho investiční skupina DRFG se vrhla do dalšího vysoce prosperujícího odvětví, kterým je farmacie. Nově buduje lékárenský řetězec Na zdraví, se kterým se chce stát trojkou na trhu v oblasti lékáren.

DRFG Medical

Brněnská investiční skupina DRFG před časem koupila první lékárny a začíná tak budovat rozsáhlou síť v této oblasti. Vstupuje tak na lékárenský trh a můžete se s nimi setkat pod značkou nového řetězce Na zdraví. O tom, že bude David Rusňák velmi úspěšný i v této oblasti už asi nikdo nepochybuje. Prosperita jeho investiční skupiny DRFG stoupá vzhůru. Do rozvoje této sítě lékáren bude investováno celkem 300 milionů korun. Doplní tak silnou dvojici lékárenských řetězců Dr. Max a Lékárna Benu, a stane se tak trojkou na trhu v tomto odvětví.

DRFG dluhopisy

Pro ty, co již vlastní DRFG dluhopisy nebo zrovna uvažují o jejich zakoupení je to velmi dobrá zpráva. Jak známo, oblast lékárenství jenom kvete. Majoritní vlastník skupiny DRFG David Rusňák přesně ví, co dělá a jeho plán, kdy během čtyř let mají lékárny tvořit obrat asi jednu miliardu korun, se jistě naplní. Zaměřovat se bude na lékárenská zařízení s větší plochou. V lékárnách je velká příležitost jak zúročit investice. V podobě kvalifikovaného partnera byl manažerem jmenován Rudolf Matějka, který bude tento lékárenský řetězec rozjíždět a dále rozvíjet. Ten vedl již po dobu sedmi let síť lékáren BENU a v lékárenství se celkově pohybuje přes dvacet let.

Přečtěte si také:  Potřebujete peníze co nejříve?

Společnost DRFG má široké pole působnosti a to je záruka jejího úspěchu. Investiční skupina DRFG tak stojí na několika pevných pilířích a nesází jen na jednu kartu. Nejvíce se specializuje na investice do telekomunikací, energetiky, zdravotnictví, nemovitostí i finančních služeb. Podporuje také mladé lidi za pomocí projektu UNIFER, skrze který umožní našim studentům získat cennou praxi prací na reálný zakázkách. Zkušení studenti pak mají mnohem větší šanci při uplatnění na trhu práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *