Nenechte si ujít last minute zájezdy do Řecka!

Slunce, moře, dlouhé pláže, bělostné domy lemující pobřeží, výborné jídlo a dobré víno. Představujete si takto svou letní dovolenou? Pokud ano, pak vyrazte do Řecka! Řecko je jednou z nejznámějších zemí jižní Evropy a mezi českými turisty patří také mezi jedno z nejoblíbenějších míst pro letní dovolenou.

Turisty sem lákají zejména krásné pláže, čisté moře a také velké množství zajímavých památek, které jsou ve velké koncentraci na malých plochách, i při poměrně krátké dovolené, lze tedy vidět hezkou řádku unikátních kulturních památek Řecka, které jsou připomínkou dlouhé historie této země.

moorpheus / Pixabay

Láká-li vás zkombinovat na své dovolené vodní radovánky s kulturou, pak se vydejte na Rhodos, který je plný historických památek a zajímavých míst, stejně jako letovisek a dlouhých slunných pláží. Rhodos je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Zdejší letoviska nabízejí výborné turistické zázemí a také řadu atrakcí, které si vaše děti zcela jistě zamilují. Nenechte si ujít aktuální nabídku last minute zájezdů do Řecka!

Přečtěte si také:  Připravujete se na cestu letadlem a berete s sebou také svého potomka?

Levná dovolená v Řecku

Zaujala vás představa letní dovolené v Řecku a přemýšlíte jak za dovolenou ušetřit? Využijte last minute slevy! Last minute slevy na zájezdy často přesahují i hranici 50% z původní ceny zájezdů, není tedy na co čekat. Počet last minute zájezdů do Řecka je omezen kapacitami hotelů, rezervaci svých last minute zájezdů tedy rozhodně neodkládejte.

Oblíbenými místy pro last minute dovolenou v Řecku jsou zejména ostrovy Kréta, již zmíněný Rhodos, Zakynthos, Lesbos a malebný Santorini, pro něž jsou typické modro-bílé kopule, hornatý povrch a dechberoucí výhledy na moře. Nechte se i vy okouzlit krásnou řeckých ostrovů a prožijte last minute dovolenou v Řecku s vašimi blízkými.

Alessia1983 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *