Romantická dovolená na Ibize

Plánujete romantickou dovolenou ve Španělsku? Pak je pro vás jako stvořená dovolená na Ibize, bílém ostrově lásky, který se pyšní dlouhými plážemi s jemným pískem, malebnými hotely lemujícími pobřeží, romantickými zátokami i rušnými městy. Centrem ostrova je hlavní město Eivissa, které se z původně fénického přístavu proměnilo v zářivou metropoli s rušnými bary i četnými kulturními památkami. Tou nejvýznamnější je bezesporu pevnost D´Alt Vila.

Láká- li vás dopřát si pohádkový odpočinek na slunných plážích, romantické procházky po pláži či skvělé večírky končící až k ránu, pak neváhejte a využijte zájezdy na Ibizu cestovní agentury New Travel.cz, s nimiž vás čeká nezapomenutelná dovolená na Ibize!

Bahía de San Antonio – opravdová romantická dovolená na Ibize

Bahía de San Antonio, neboli také záliv San Antonio je velmi často označován jako nejkrásnější záliv celého Středozemí. Naleznete zde rozsáhlý turistický komplex s moderními hotely, slunné písečné pláže i samotné město San Antonio, které je vyhledávaným cílem mnoha turistů. Bahía de San Antonio je dokonalým místem pro strávení romantické dovolené na Ibize, pokud milujete nevšední panoramatické scenérie s výhledem na okolní ostrovy či okouzlující západy slunce.

Přečtěte si také:  Pivní lázně

Cala Llonga

Láká vás klidná dovolená na Ibize? Pak je pro vás tím pravým místem letovisko Cala Llonga, které se pyšní příjemnou atmosférou a ideální polohou nedaleko hlavního města Eivissa. Toto letovisko nabízí nejen krásnou přírodu a jedinečný klid, ale také ideální podmínky pro vodní sporty i turistiku. Toužíte- li poznat krásy Ibizy opravdu zblízka, pak je pro vás dovolená v Cala Llonga jako stvořená!

Cala San Vicente

Dalším zajímavým letovisek ostrova Ibiza je Cala San Vicente, turistický resort nabízející svým návštěvníkům zlaté pláže, průzračné moře a pobřežní promenádu, která je jako stvořená pro romantické procházky ve dvou. Na této promenádě, která vás provede celým letoviskem, můžete nalézt vysoké palmy a skalní útesy, stejně jako malebné kavárny.

Vydáte- li na jižní stranu Cala San Vicente, pak se vám naskytne opravdu úchvatný pohled na celý záliv i okolní ostrovy. Proto je také toto místo vyhledávaným cílem fotografů. Dopřejte si i vy tento okouzlující pohled a dovolenou plnou relaxace na jednom z nejkrásnějších ostrovů Baleár. Stačí jen vyplnit online objednávku zájezdu a svou dovolenou máte na dosah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *