Romantická dovolená na Ibize

Plánujete romantickou dovolenou ve Španělsku? Pak je pro vás jako stvořená dovolená na Ibize, bílém ostrově lásky, který se pyšní dlouhými plážemi s jemným pískem, malebnými hotely lemujícími pobřeží, romantickými zátokami i rušnými městy. Centrem ostrova je hlavní město Eivissa, které se z původně fénického přístavu proměnilo v zářivou metropoli s rušnými bary i četnými kulturními památkami. Tou nejvýznamnější je bezesporu pevnost D´Alt Vila.

Láká- li vás dopřát si pohádkový odpočinek na slunných plážích, romantické procházky po pláži či skvělé večírky končící až k ránu, pak neváhejte a využijte zájezdy na Ibizu cestovní agentury New Travel.cz, s nimiž vás čeká nezapomenutelná dovolená na Ibize!

Bahía de San Antonio – opravdová romantická dovolená na Ibize

Bahía de San Antonio, neboli také záliv San Antonio je velmi často označován jako nejkrásnější záliv celého Středozemí. Naleznete zde rozsáhlý turistický komplex s moderními hotely, slunné písečné pláže i samotné město San Antonio, které je vyhledávaným cílem mnoha turistů. Bahía de San Antonio je dokonalým místem pro strávení romantické dovolené na Ibize, pokud milujete nevšední panoramatické scenérie s výhledem na okolní ostrovy či okouzlující západy slunce.

Přečtěte si také:  Nenechte si ujít last minute zájezdy do Řecka!

Cala Llonga

Láká vás klidná dovolená na Ibize? Pak je pro vás tím pravým místem letovisko Cala Llonga, které se pyšní příjemnou atmosférou a ideální polohou nedaleko hlavního města Eivissa. Toto letovisko nabízí nejen krásnou přírodu a jedinečný klid, ale také ideální podmínky pro vodní sporty i turistiku. Toužíte- li poznat krásy Ibizy opravdu zblízka, pak je pro vás dovolená v Cala Llonga jako stvořená!

Cala San Vicente

Dalším zajímavým letovisek ostrova Ibiza je Cala San Vicente, turistický resort nabízející svým návštěvníkům zlaté pláže, průzračné moře a pobřežní promenádu, která je jako stvořená pro romantické procházky ve dvou. Na této promenádě, která vás provede celým letoviskem, můžete nalézt vysoké palmy a skalní útesy, stejně jako malebné kavárny.

Vydáte- li na jižní stranu Cala San Vicente, pak se vám naskytne opravdu úchvatný pohled na celý záliv i okolní ostrovy. Proto je také toto místo vyhledávaným cílem fotografů. Dopřejte si i vy tento okouzlující pohled a dovolenou plnou relaxace na jednom z nejkrásnějších ostrovů Baleár. Stačí jen vyplnit online objednávku zájezdu a svou dovolenou máte na dosah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *