5 Tipů jak úspěšně zhubnout!

Snažíte se zhubnout a stále se vám to nedaří? Vyzkoušeli jste už několik různých redukčních diet a máte pocit, že vám žádná nepomáhá zhubnout? Nevíte jak dál a potřebujete poradit? Pak jste na správném místě. Pokusíme se vám poradit jak úspěšně zhubnout!

Přestaňte se snažit zhubnout a zhubněte.

Možná si to ani neuvědomujte, ale většina vašeho trápení s hubnutím spočívá především v tom, že se příliš snažíte zhubnout.  Tím, že budete počítat kalorie každého sousta, určitě nezhubnete. Jen se tím budete trápit a přivodíte si žaludeční vředy. Zkuste ke svému hubnutí přistoupit z jiné strany. Cesta k úspěšnému zhubnutí nespočívá v radikálních změnách a drastických dietách. Správná cesta jak zhubnout je založena na malých změnách. Přinášíme vám přehled několika rad, tipů a triků, které vám pomohou.

Tip 1: Máte rádi smažená jídla a chcete zhubnout?

Různé diety zakazují vše smažené. My ne. Při smažení ale nepoužívejte tuky! Pořiďte si pánev, která umožňuje smažení i bez tuků nebo jen s velmi malým množstvím oleje. Budete si moci dopřát své oblíbené jídlo a ušetříte mnoho zbytečných kalorií

Přečtěte si také:  Kvalitní keramické nože

Tip2: Chcete zhubnout? Přestaňte se večer cpát jídlem!

Chcete zhubnout? Přestaňte se večer přejídat!!

Chcete zhubnout? Přestaňte se večer přejídat!!

Pokud máte ve zvyku dopřávat si navečer velké jídlo, je to chyba! Večer už vaše tělo nestihne přijaté kalorie efektivně využít a všechny si je uloží do tukové zásoby. To znamená, večer byste si měli dopřát už jen lehkou večeři – misku polévky, lehký zeleninový salát. Poslední jídlo byste také měli snít alespoň dvě hodiny před spaním!

Tip 3: Přestaňte si slibovat, že začnete cvičit, ale začněte!

Určitě znáte ty předsevzetí, že do nového roku začnu cvičit, od jara začnu jezdit na kole, dneska cvičení vynechám a zítra to doženu. Pokud opravdu chcete zhubnout, musí se z vás stát stroj. Pravidelně každý den bez ohledu na cokoliv musíte alespoň 30 minut cvičit. Není nic důležitějšího, nesmíte se na nic vymlouvat. Je to jen na vás!

Tip 4: Nevíte jak zhubnout? Pořiďte si psa

Pokud nevíte jak začít hubnout, pořiďte si psa. Uvidíte, že během pár týdnů už budete mít v nohách pár desítek kilometrů, které se svým psem nachodíte na procházkách. Pes vám také „nesežere“ že dnes se vám nikam nechce. Budete s ním muset chodit hezky pravidelně několikrát denně. Uvidíte, co to s vámi udělá

Tip 5: Rychlé hubnutí? Vyzkoušejte chili !

Je všeobecně známé, že pikantní jídla urychlují metabolismu. Nebojte se tedy používat pikantní koření. Dokáže vám zpříjemnit vaši jednotvárnou zeleninovou nudu a navíc pomáhá zhubnout!

Další rady, informace, návody jak zhubnout vám nabízí tento blog o hubnutí, najdete zde zaručené návody jak zhubnout boky, jak zhubnout břicho, jak zhubnout v obličeji nebo jak zhubnout stehna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *