Nevíte jak zhubnout? Poradíme Vám!

Hledáte nějaký zaručený recept jak zhubnout? Tak to vás musíme zklamat. Žádný takový neexistuje. Hledáte rady jak hubnout, které fungují a které vám pomohou zhubnout? Tak v tom případě jste tu správně. Podívejte se na několik osvědčených rad, které pomáhají hubnout.

Hubnete? Naučte se počítat do stovky!

Jdete si zaběhat a chcete se vám už přestat? Nejdříve napočítejte do stovky a teprve pak můžete skončit. Máte strašlivou chuť na čokoládu? Nejdřív napočítejte do stovky a pak si můžete vzít. Sami uvidíte, že než napočítáte do sta, uběhnete ještě pár stovek metrů nebo vás chuť na čokoládu přejde!

Chcete zhubnout a nechcete se vzdát masa?

Rady a návod jak zhubnout

Rady a návod jak zhubnout

Nevěřte dietám, které tvrdí že maso musí opustit váš jídelníček. Libové maso – tedy žádné klobásy, slanina, a další vysokotučná masitá jídla. Libové maso s nízkým obsahem tuku – kuřecí, krůtí maso, rybí maso 100% patří na váš jídelníček. Bílkoviny vaše tělo potřebuje a vašemu hubnutí určitě nijak neškodí!

Přečtěte si také:  Poznejte oslnivou krásu Černé Hory

Spalování tuků? Vyzkoušejte zelený čaj!

Zelený čaj pomáhá spalovat tuky. Čtyři až pět šálků zeleného čaje denně vám pomůže zhubnout zhruba o 3 kila za půl roku! Je to vyzkoušené. Pokud zelený čaj doplníte o vhodnou dietu a cvičení, dosáhnete svojí cílové váhy ještě rychleji.

Dáte si občas sklenku vína? A co kalorie?

Víte že běžná sklenice stolního vína (200 ml) obsahuje přibližně 320 kalorií (Kcal)?  Takže si sami dokážete udělat představu, co s vaším hubnutím udělá láhev vína vypitá večer s přáteli v hospůdce. Různé long drinky a tvrdý alkohol je na tom ještě hůř. Tyto prázdné kalorie mohou zcela zbourat váš hubnoucí plán.

Mate chuť na čokoládu? Nebojte se zhřešit

Pokud hubnete, dodržujete dietní plán, chodíte pravidelně cvičit a čas od času vás přepadne neodolatelná chuť na čokoládu?  Nebojte se občas zhřešit. To, že si občas dáte něco, po čem vaše tělo touží, vám prospěje víc, než to, když se budete trápit kvůli pár kouskům čokolády. Ale pozor aby to bylo opravdu jen OBČAS! Abyste to měli pod kontrolou, stanovte si odměny, pokaždé když splníte svůj týdenní cvičící nebo dietní plán, dopřejte si za odměnu něco sladkého. To vás bude motivovat a zároveň budete mít pod kontrolou, abyste si sladkosti za odměnu nedopřávali moc často!

Hledáte další rady a návody jak zhubnout? S hubnutím vám pomůže online kalkulačka kalorie nebo kalkulačka pro výpočet BMI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *