Poznejte oslnivou krásu Černé Hory

Máte pocit, že už vás dovolená v Evropě nemá čím překvapit? Pak zkuste vyměnit tradiční letoviska Itálie nebo Chorvatska za návštěvu Černé Hory a budete jistě velmi mile překvapeni, kolik krás tato země skýtá. Nejenže zde naleznete dlouhé a čisté písečné pláže a krásná letoviska, ale také dech beroucí scenérie, fantastickou přírodu a to vše jen hodinu letu z České republiky! Černá Hora nepatří mezi časté cíle dovolené českých turistů, o důvod víc tuto zemi navštívit a užít si tak jedinečný zážitek, který navíc umocní fakt, že nebudete trávit dovolenou na plážích, kde je tak říkajíc hlava na hlavě.

Povrch Černé Hory je velmi hornatý a díky tomu je zdejší příroda velmi rozmanitá. Nejhornatějšími jsou sever a západ země. Máte-li tedy rádi horskou turistiku nebo cyklistiku v náročnějším terénu, tyto lokality jsou pro vás jako stvořené. Avšak dovolená v Černé Hoře láká zejména milovníky slunce a moře, kterého si zde můžete během celého léta užít do sytosti. Zájezdy do Černé Hory jsou ideální pro všechny, kdo mají rádi pohodlí, krásnou přírodu, gastronomii a také vodní sporty. Pláže Černé Hory jsou skvělým místem pro desítky vodních sportů! Aktuální nabídku zájezdů do Černé Hory naleznete na stránkách cestovní agentury New Travel.cz, s níž se můžete vydat za krásami této kouzelné země.

Přečtěte si také:  Nenechte si ujít last minute zájezdy do Řecka!

Oblíbená letoviska Černé Hory

Přemýšlíte nad dovolenou v Černé Hoře, ale neznáte zdejší letoviska? Žádný problém! Připravili jsme si pro vás stručný přehled oblíbených letovisek Černé Hory, v nichž můžete prožít zaručeně spokojenou dovolenou. Bezesporu nejoblíbenějším místem pro dovolenou v Černé Hoře je Budvanská riviéra zahrnující letoviska, jako je Budva, Bečiči, Sveti Stefan, Miločer atd. Centrem riviéry, jak již její název napovídá, je letovisko Budva. Toto letovisko se pyšní jedněmi z nejkrásnějších pláží Černé Hory, čistým mořem a kvalitními hotely, které vám poskytnou kvalitní a pohodlné zázemí pro vaši dovolenou.

Dalším oblíbeným letoviskem, které se pyšní nádhernými plážemi lemovanými vzrostlými stromy, je Bečiči nacházejícími se mezi letovisky Budva a Sveti Stefan. Díky svému turistickému zázemí a klidné atmosféře je Bečiči ideální volbou pro rodinnou dovolenou v Černé Hoře. Využijte aktuální nabídku zájezdů, včetně last minute zájezdů do Černé Hory a navštivte její nejkrásnější letoviska.

Poznejte oslnivou krásu Černé Hory

Peggy_Marco / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *