I vy chcete bydlet v dřevostavbě?

Už dlouho chcete vlastní dům? Už se vidíte, jak popíjíte odpolední kávu na zahradě u svého domu a odpočíváte? Chtěli byste tento sen realizovat? Tak to máte na bedrech velké rozhodnutí, které si je třeba dobře rozmyslet. Základem je perfektní výběr stavební firmy, která bude profesionální, spolehlivá a zodpovědná. Kde ale takovou společnost najít?

Už se nemůžete dočkat, až se váš dům začne stavět? Nemůžete se ale rozhodnout, jestli dáte přednost zděnému domu nebo dřevostavbě? Pomocí moderních technologií tak budete mít dům s výborně izolačními vlastnostmi. Pokud na svůj vysněný dům nechcete dlouho čekat, doporučujeme vám dřevostavbu, která bude hotová už za pouhý měsíc. No řekněte, našli byste v téhle krátké době vhodný byt?

Neumíte se orientovat na trhu? Bojíte se, že naletíte firmě, která staví dřevěné domy? Zde máte pár základních tipů, jak si vybrat tu správnou společnost, která vám dům postaví. Za prvé si vybírejte firmu, která už je na trhu stálá a působí zde několik let. Historii firmy si vždy radši důkladně ověřte, abyste našli opravdu osvědčenou firmu.

Zjistěte si i reference od lidí, kteří v dřevostavbě od vybrané firmy bydlí. Zdali jsou s domem spokojeni a jestli firma pracovala tak, jak si přáli. Nevěřte jen letákům, skutečné příhody lidí jsou tou nejlepší referencí! Za třetí myslete hlavou a poslouchejte své srdce. Nezdá se vám firma, nevěříte jí? Tak si vyberte jinou a nenechte se tlačit do věcí. Je důležité si ověřit všechny důležité informace, které vám obchodní zástupce dá.

Přečtěte si také:  Jak reagovat na člověka s postižením?

Jak velký dům si vybrat?

Zapomeňte na stavby, kde bude bydlet více rodin. V kurzu jsou dřevostavby bungalovy. Lidem se líbí i menší domy s podkrovím, záleží jen na vašem vkusu. Doporučujeme vám navštívit vzorové a ukázkové domy, díky kterým zjistíte, jaký dům je pro vás ten pravý. Vzorové domy jsou určené k prohlídkám a naleznete je po celé ČR. Je zde vyškolený pracovník, který odpovídá na vaše dotazy vždy v otevírací dobu domu. Ukázkové domy vlastní majitelé, kteří dovolí navštívit jejich dům. Nutná je telefonicky domluvená schůzka.

Investujte jen tolik, kolik opravdu chcete!

Co znamená pojem levné domy na klíč? Mnoho firem si pod tímto pojmem představí něco jiného, a proto byste si měli všechny důležité informace ověřit. Co znamená levný dům na klíč u vybrané firmy? Bude v něm vše, co jste si dohodli za požadovanou cenu? Zde platí heslo, důvěřuj ale prověřuj! Najděte si proto všechny informace o tom, jak levný dům na klíč vypadá.

I drobnosti hrají hlavní roli

Myslete i na drobnosti, které v konečném důsledku udělají velkou parádu. Vyberte si vhodnou stínící techniku, parapety či dveře vchodové nebo do interiéru. Jakmile si budete kupovat okna, počítejte s vhodnou stínící technikou. Ať už se vám líbí žaluzie nebo rolety, které poslouží i jakou zvuková bariéra, vždy vybírejte podle sebe. Vy budete v domě bydlet. Do interiéru jsou vhodné i elegantní japonské posuvné stěny. Tak co si pořídíte do vysněného domu vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *