Kanalizační přípojka levně, rychle a kvalitně? Se Zakrou to zvládnete

Dospěl váš stavební projekt do fáze, kdy se neobejdete bez připojení ke kanalizační síti? I když lze mnoho činností okolo domu zvládnout zcela svépomocí, v tomto případě to neplatí. Nejde tu jen o výkopové práce, potřebujete totiž i kvalitní projekt, schválený úřady

Víte, jaké inženýrské sítě pod vašimi pozemky vedou – a zejména kudy? Dokážete vzít v úvahu druh podloží, správné vyspádování a ještě nejmíň tisíc dalších věcí? Pokud ne, přenechte vše profesionálům. Vodohospodářská projekční kancelář Zakra působí po celé ČR a s vašimi požadavky si poradí i kompletně on-line.

Čtyři kroky k úspěchu

A co vás čeká v případě, že se vaším novým projektem stane právě kanalizační přípojka od ZAKRY?

  • Úvodní konzultace – každé bydlení má totiž svá specifika a není snadné vybrat hned napoprvé tu správnou možnost. Konzultace s profesionálem od Zakry je vždy zdarma a k ničemu dalšímu vás nezavazuje.
  • Získání podkladů – další nezbytný krok. Pracovníci ze Zakry si samy zjistí, jaké inženýrské sítě přes váš pozemek vedou a zda nejsou podmínky pro vypouštění odpadních vod v oblasti nějak upravené (např. chráněná krajinná oblast apod.).
  • Na řadu přijde samotný projekt, vytvořený v co nejkratší době, ovšem plně vyhovující aktuálně platným požadavkům legislativy.
  • Pokud budete mít zájem, vyřeší za vás Zakra i nezbytný styk s úřady a získání veškerých povolení. Do rukou tak obdržíte kompletní šanon s dokumenty, potřebnými k samotné stavbě.
Přečtěte si také:  Nejlepší široce dostupná kombinace pro přikrývku? Bavlna a duté vlákno

Proč právě Zakra? Pět let zkušeností a mnohem víc

Jde o dceřinnou společnost Vodoplan s.r.o., jež řeší obdobné projekty pro velké městské a obecní infrastruktury. Protože však náročnost podobných projektů zpravidla neumožňuje individuální práci se soukromými subjekty, převzala starost o ně právě Zakra s.r.o. Staví tedy na zkušenostech a postupech s maximální odborností, přizpůsobuje je však individuálním požadavkům privátních klientů. Více na Zakra.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *