STEELTEC, partner na výrobu kvalitního nářadí

Pohybujete se v oblasti prodeje nářadí a moc dobře víte, že v oboru strojírenské výroby je preciznost na prvním místě? Hledáte dodavatele či obchodního partnera, který odpovídá vašim standardům kvality a který by pro vás vyráběl zahradní, stavební, malozemědělské i farmářské nářadí? Pak pro vás máme tip v podobě společnosti STEELTEC CZ, s. r. o.

Kdo je STEELTEC CZ, s.r.o.?

Společnost STEELTEC CZ, s. r. o., pohybující se na trhu kovovýroby a obrábění více jak čtvrt století, vznikla v roce 1991 pod názvem Gardena Třinec. V době svých začátků fungovala jako společný podnik Třineckých železáren a německé firmy Gardena Kress+Kastner, což ji od počátku formovalo a směřovalo do oblasti působnosti, kterým byla hlavně výroba zahradního a malozemědělského nářadí. V prvních letech se však kromě této činnosti zabývala i samotným obchodováním. U obchodování však společnost nezůstala dlouho, neboť následný nárůst poptávky vyvolal nejen nárůst výroby, ale i nevyhnutelné utlumení obchodování. Společnost se tak začala naplno věnovat výrobě a v roce 2003 změnila svoji firmu na STEELTEC CZ, čímž dala najevo svůj cíl, tedy zaměření se na zahradní nářadí a také na kompletní strojírenskou produkci. Významným milníkem se jí stal rok 2007, kdy se zařadila do struktur švédské skupiny Husquarna.

Přečtěte si také:  SEO analýzy – cesta k viditelnějšímu webu

Kde STEELTEC CZ najdete?

Společnost, která působí na trhu již více jak čtvrt století, najdete v areálu Třineckých železáren, kde se věnuje výrobě strojů, přičemž mezi její hlavní činnosti patří CNC obrábění kovů a strojírenská zakázková kovovýroba. V současné době patří společnost STEELTEC CZ, s.r.o. k předním společnostem ve strojírenském průmyslu nejen v rámci České republiky, ale i v rámci Evropy.

S čím vám STEELTEC CZ pomůže?

Společnost působí na úrovni několika sekcí, díky kterým může poskytovat pestrou škálu služeb. Společnost se dlouhodobě zabývá kovovýrobou a výrobou lisovacího nářadí, konstrukcemi a montážemi, tvářením a obráběním kovů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *