STEELTEC, partner na výrobu kvalitního nářadí

Pohybujete se v oblasti prodeje nářadí a moc dobře víte, že v oboru strojírenské výroby je preciznost na prvním místě? Hledáte dodavatele či obchodního partnera, který odpovídá vašim standardům kvality a který by pro vás vyráběl zahradní, stavební, malozemědělské i farmářské nářadí? Pak pro vás máme tip v podobě společnosti STEELTEC CZ, s. r. o.

Kdo je STEELTEC CZ, s.r.o.?

Společnost STEELTEC CZ, s. r. o., pohybující se na trhu kovovýroby a obrábění více jak čtvrt století, vznikla v roce 1991 pod názvem Gardena Třinec. V době svých začátků fungovala jako společný podnik Třineckých železáren a německé firmy Gardena Kress+Kastner, což ji od počátku formovalo a směřovalo do oblasti působnosti, kterým byla hlavně výroba zahradního a malozemědělského nářadí. V prvních letech se však kromě této činnosti zabývala i samotným obchodováním. U obchodování však společnost nezůstala dlouho, neboť následný nárůst poptávky vyvolal nejen nárůst výroby, ale i nevyhnutelné utlumení obchodování. Společnost se tak začala naplno věnovat výrobě a v roce 2003 změnila svoji firmu na STEELTEC CZ, čímž dala najevo svůj cíl, tedy zaměření se na zahradní nářadí a také na kompletní strojírenskou produkci. Významným milníkem se jí stal rok 2007, kdy se zařadila do struktur švédské skupiny Husquarna.

Kde STEELTEC CZ najdete?

Společnost, která působí na trhu již více jak čtvrt století, najdete v areálu Třineckých železáren, kde se věnuje výrobě strojů, přičemž mezi její hlavní činnosti patří CNC obrábění kovů a strojírenská zakázková kovovýroba. V současné době patří společnost STEELTEC CZ, s.r.o. k předním společnostem ve strojírenském průmyslu nejen v rámci České republiky, ale i v rámci Evropy.

S čím vám STEELTEC CZ pomůže?

Společnost působí na úrovni několika sekcí, díky kterým může poskytovat pestrou škálu služeb. Společnost se dlouhodobě zabývá kovovýrobou a výrobou lisovacího nářadí, konstrukcemi a montážemi, tvářením a obráběním kovů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..