TV Nova začala vysílat seriál Tisíc a jedna noc

6 února 2011 TV nova odvysílal první díl seriálu Tisíc a jedna noc. Tisíc a jedna noc je turecká telenovela a tento seriál už slavil velké úspěchy v dalších zemích, kde ho dávali. Tisíc a jedna noc byl jeden z nejsledovanějších seriálů na Slovensku, v Bulharsku, v Řecku a pochopitelně i v Turecku. TV Nova zařazením seriálu Tisíc a jedna noc doufala ve stejný úspěch

Sledovanost prvních dílů seriálu Tisíc a jedna noc

Přestože první díly seriálu Tisíc a jedna noc měli relativně dobrou sledovanost – první díl vidělo přes 1,34 miliónu diváků, což představovalo asi 31% ze všech diváků v danou chvíli, již po týdnu vysílání se TV Nova rozhodla seriál Tisíc a jedna noc přesunout z hlavního vysílacího času, do méně sledovaného odpoledního času.

Neúspěch Tisíc a jedna noc na TV Nova?

TV Nova začala vysílat seriál Tisíc a jedna noc

TV Nova začala vysílat seriál Tisíc a jedna noc

Z pohledu TV Nova tedy seriál Tisíc a jedna noc nebyl tak úspěšný, jak se původně očekávalo. Sledovanost přes jeden milión diváků, kterou měl seriál Tisíc a jedna noc po celou dobu prvního týdne vysílání sice vypadá jako velké číslo, ale TV Nova je u svých programů v hlavním vysílacím čase zvyklá na mnohem vyšší čísla. Dalším důvodem pro přesun seriálu Tisíc a jedna noc byla určitě i velká vlna negativní kritiky, kterou zařazení telenovely Tisíc a jedna noc vyvolalo. Mnoha lidem se nelíbilo, že by každý všední den večer měla být v jejich oblíbené televizi TV Nova jen nějaká turecká telenovela.

Přečtěte si také:  Jak zhubnout břicho a boky?

O čem je seriál Tisíc a jedna noc?

Seriál Tisíc a jedna noc sleduje příběh mladé a krásné architektky Šeherezády. O tu se uchází bohatý, ale namyšlený podnikatel Onur Aksal, který není zvyklý na neúspěchy u žen. Když ho Šeherezáda neustále odmítá, zkusí jí nabídnout 150 000 dolarů, pokud s ním stráví noc v hotelovém pokoji. K jeho velkému překvapení jeho nabídku Šeherezáda v seriálu Tisíc a jedna noc přijme. Šeherezáda přijme jeho ponižující nabídku proto, že zoufale potřebuje získat peníze na operaci svého syna Kaana, který má leukémii a potřebuje transplantaci kostní dřeně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *