Nejlepší široce dostupná kombinace pro přikrývku? Bavlna a duté vlákno

Chcete se v prostorách své ložnice cítit opravdu pohodlně a dopřát si maximální množství osvěžujícího spánku? Vsaďte zejména na vhodné textilie v čele s polštářem a peřinou.

Dnes se do popředí co do výhod dostávají zejména umělé materiály. Výplň z dutého vlákna se může pyšnit mnoha výhodami, a to zejména ve chvíli, kdy je ukryta v hebkém a měkkém obalu z komfortní bavlny.

Vše pro vaše pohodlí

Je to tak. Pokud hledáte peřiny a polštáře v luxusním provedení, a přitom si nechcete nebo nemůžete dopřát třeba ceněné husí nebo kachní peří, vsaďte právě na tohle spojení materiálů. Duté vlákno zajistí peřinám lehkost, skvěle zahřeje a přitom perfektně odvádí vlhkost (pod přikrývkou se tedy tolik nepotíte).

Nesléhá se, takže se vám výplň po čase nenahrne do okrajů jako u jiných typů peřin. Lze ho opakovaně prát, aniž by ztratilo své ceněné vlastnosti a jako takové nenabízí příliš přívětivé prostředí prachu a roztočům, takže je vhodné i pro alergiky.

Přečtěte si také:  Hlasování on-line se postará o schůzku SVJ i BD

Svrchní bavlněná vrstva se pak postará o jemnost a hebkost na dotek (nenechte se mýlit, i obléknutý do povlaku vám tento povrch poskytne kýžený komfort) a delší trvanlivost výrobku jako takového.

Přikrývka na jaro i léto

Výplň z dutého vlákna se hodí pro kterékoliv roční období, záleží pouze na použité vrstvě. Takže zatímco v zimě se můžete bez obav zachumlat do hřejivého a nadýchaného prošívaného zázraku, v létě si duté vlákno dopřejte klidně jen v tenké přikrývce. Je samozřejmě vhodné i pro děti a to od nejútlejšího věku. Stačí jen vybrat vhodné rozměry a samozřejmě i povlečení.

Náš tip: nezapomeňte, že nejmenší děti vyžadují pro svůj rozvoj zejména syté barvy. Tak proč jim je nedopřát i v postýlce?

Vyberte si přesně takovou soupravu, jakou potřebujete, například v dobře zásobeném e-shopu Proloznici.cz. A to třeba i s 5% slevou na první nákup. Najdete tu i přehozy, povlečení nebo třeba bytové doplňky.

A Room For Young People Decoration

Nejlepší široce dostupná kombinace pro přikrývku? Bavlna a duté vlákno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *