Co vyžadují ženy od mužů? Zejména respekt

Na tuhle otázku většina z nás odpoví úplně jinak. Nejčastěji budou ve hře peníze, mužná postava, drahé auto, dobrý sex, pozornost, ohleduplnost… Tohle všechno mít můžete, ale pokud si nedokážete u ženy vybudovat respekt nebo o něj v horším případě přijdete, je všechna přitažlivost ta tam.

Přesně tohle se děje v dlouhodobých vztazích. A díky tomu se mezi muži najdou i duševně narušení jedinci, kteří ženy uhodí. To už ale není o respektu, ale jen a pouze o strachu… A to určitě nechcete. Něco takového nemůže mít dlouhého trvání a nelze na tom postavit dlouhodobě plnohodnotné partnerské soužití.

Muži si respekt budují přirozeně

Je to tak, právě proto se honíme za drahými obleky, luxusními auty, spoustou peněz a přepychovými koníčky. Nemáme nikdy dost a stále chceme víc a víc. Ano, tak trochu i pro naše vlastní uspokojení – dokazujeme si, že na to máme. A chceme tím popíchnout i muže ve svém okolí. A ženy? To už je přece ten žádaný vedlejší efekt…

Přesně tak, vedlejší. Nevyplácí se totiž na kořist cílit přímo. Mnohem lepší je, když přijde sama a z vlastního přesvědčení. Nebude potom mít pocit, že jsme ji tzv. „uhnali“. To totiž rozhodně nebývá dobrý první krok. Žena sice jednou nebo dvakrát na schůzku s vámi svolí, poté se však odmlčí.

Návrat k přírodním zákonům

Je to zcela přirozené. Matka příroda nás zkrátka naučila respektovat ty, kteří podvědomě vyzařují zdání lepší hodnoty. Neobdivujeme výsledky, ale spíše to, co jim předcházelo. To dřina, odříkání a schopnost překonání překážek jsou hodny obdivu. Právě proto to mají synové milionářů o tolik těžší než třeba hokejové hvězdy – i když se mohou pochlubit mnohem více penězi. O majetku to totiž primárně není.

Dříči, kteří se nebojí o překážkách hovořit (ale ani se jimi přehnaně nechlubí) – přesně takové muže  ženy vyhledávají. Tedy ty, o které doopravdy stojíte (nemluvíme tu o luxusních prostitutkách). Chtějí je proto, že jsou schopní, ne proto, že okolo sebe rozhazují bankovky. A zase jsme na samém počátku – u respektu.

Přečtěte si také:  Jóga pro zdraví

Chcete získat respekt? Dobrá cesta je třeba flirt

Umění flirtu je skvělým startovacím bodem. A vůbec ho nemusíte uplatňovat na ženu, která se vám doopravdy líbí. Stačí, když v jejích očích získáte kladné body. Začne o vás mít podvědomě zájem, právě proto, že ho mají i jiné ženy. Domnívá se, že ony vidí vaše vysoké kvality (a samozřejmě i hodnotu) a bude tyto benefity chtít také.

A odtud už je jen krůček k prvnímu rande. A jak si respekt udržet i dál? Nezáleží na tom, jak moc vás vzniklá situace potěšila. V žádném případě nesmíte vypadat jako zoufalec, co odepíše do pěti minut. Ne. Žena není středobodem vašeho života a bylo by chybou jí takový pocit dopřát. Spolu s tím by se totiž vytratil i onen respekt.

Zařiďte si svůj každodenní program tak, abyste skutečně na rychlé odepisování neměli čas. Budujte svůj business, věnujete se zušlechťování těla (a lhostejno zda v posilovně nebo na golfovém hřišti), mějte atraktivní koníčky a nedovolte nudě, aby vás ovládla. O to polichoceněji se žena bude cítit, když si na ni konečně najdete čas.

Neomezujte se a za všech okolností buďte pánem situace. To samozřejmě neznamená, že byste měli ignorovat ženiny potřeby. Tedy alespoň ne úplně. A jak najít potřebnou rovnováhu? To už je na trochu delší lekci. Naučte se to od zkušeného alfasamce Maxmiliána Rába na jeho blogu Jak sbalit holku.

Maxmilián si sám prošel zklamáním z nečekaného rozchodu. Když však pochopil, kde se stala chyba, neváhal a o své zkušenosti se podělil. Zajímá vás, jak to udělal a co z toho plyne pro vás?Stačí se začíst a pochopit. Nové články pravidelně přibývají, tak je nepropásněte. Mohou vám totiž bez nadsázky opravdu změnit život (a to především ten se ženami).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *