Co vyžadují ženy od mužů? Zejména respekt

Na tuhle otázku většina z nás odpoví úplně jinak. Nejčastěji budou ve hře peníze, mužná postava, drahé auto, dobrý sex, pozornost, ohleduplnost… Tohle všechno mít můžete, ale pokud si nedokážete u ženy vybudovat respekt nebo o něj v horším případě přijdete, je všechna přitažlivost ta tam.

Přesně tohle se děje v dlouhodobých vztazích. A díky tomu se mezi muži najdou i duševně narušení jedinci, kteří ženy uhodí. To už ale není o respektu, ale jen a pouze o strachu… A to určitě nechcete. Něco takového nemůže mít dlouhého trvání a nelze na tom postavit dlouhodobě plnohodnotné partnerské soužití.

Muži si respekt budují přirozeně

Je to tak, právě proto se honíme za drahými obleky, luxusními auty, spoustou peněz a přepychovými koníčky. Nemáme nikdy dost a stále chceme víc a víc. Ano, tak trochu i pro naše vlastní uspokojení – dokazujeme si, že na to máme. A chceme tím popíchnout i muže ve svém okolí. A ženy? To už je přece ten žádaný vedlejší efekt…

Přesně tak, vedlejší. Nevyplácí se totiž na kořist cílit přímo. Mnohem lepší je, když přijde sama a z vlastního přesvědčení. Nebude potom mít pocit, že jsme ji tzv. „uhnali“. To totiž rozhodně nebývá dobrý první krok. Žena sice jednou nebo dvakrát na schůzku s vámi svolí, poté se však odmlčí.

Návrat k přírodním zákonům

Je to zcela přirozené. Matka příroda nás zkrátka naučila respektovat ty, kteří podvědomě vyzařují zdání lepší hodnoty. Neobdivujeme výsledky, ale spíše to, co jim předcházelo. To dřina, odříkání a schopnost překonání překážek jsou hodny obdivu. Právě proto to mají synové milionářů o tolik těžší než třeba hokejové hvězdy – i když se mohou pochlubit mnohem více penězi. O majetku to totiž primárně není.

Dříči, kteří se nebojí o překážkách hovořit (ale ani se jimi přehnaně nechlubí) – přesně takové muže  ženy vyhledávají. Tedy ty, o které doopravdy stojíte (nemluvíme tu o luxusních prostitutkách). Chtějí je proto, že jsou schopní, ne proto, že okolo sebe rozhazují bankovky. A zase jsme na samém počátku – u respektu.

Přečtěte si také:  Parfémy jsou skvělý dárek. Potěší nejenom ženy

Chcete získat respekt? Dobrá cesta je třeba flirt

Umění flirtu je skvělým startovacím bodem. A vůbec ho nemusíte uplatňovat na ženu, která se vám doopravdy líbí. Stačí, když v jejích očích získáte kladné body. Začne o vás mít podvědomě zájem, právě proto, že ho mají i jiné ženy. Domnívá se, že ony vidí vaše vysoké kvality (a samozřejmě i hodnotu) a bude tyto benefity chtít také.

A odtud už je jen krůček k prvnímu rande. A jak si respekt udržet i dál? Nezáleží na tom, jak moc vás vzniklá situace potěšila. V žádném případě nesmíte vypadat jako zoufalec, co odepíše do pěti minut. Ne. Žena není středobodem vašeho života a bylo by chybou jí takový pocit dopřát. Spolu s tím by se totiž vytratil i onen respekt.

Zařiďte si svůj každodenní program tak, abyste skutečně na rychlé odepisování neměli čas. Budujte svůj business, věnujete se zušlechťování těla (a lhostejno zda v posilovně nebo na golfovém hřišti), mějte atraktivní koníčky a nedovolte nudě, aby vás ovládla. O to polichoceněji se žena bude cítit, když si na ni konečně najdete čas.

Neomezujte se a za všech okolností buďte pánem situace. To samozřejmě neznamená, že byste měli ignorovat ženiny potřeby. Tedy alespoň ne úplně. A jak najít potřebnou rovnováhu? To už je na trochu delší lekci. Naučte se to od zkušeného alfasamce Maxmiliána Rába na jeho blogu Jak sbalit holku.

Maxmilián si sám prošel zklamáním z nečekaného rozchodu. Když však pochopil, kde se stala chyba, neváhal a o své zkušenosti se podělil. Zajímá vás, jak to udělal a co z toho plyne pro vás?Stačí se začíst a pochopit. Nové články pravidelně přibývají, tak je nepropásněte. Mohou vám totiž bez nadsázky opravdu změnit život (a to především ten se ženami).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *