Nové byty v Záběhlicích

Doporučit tu správnou lokalitu na bydlení není tak snadné. Každý preferuje něco jiného a má jiné potřeby. Jedna taková Pražská lokalita, která v sobě kloubí snad téměř všechny různorodé požadavky jsou Záběhlice. Záběhlice jsou katastrální území při toku Botiče na jihovýchodě Prahy. Jejich zmínka sahá až do románské boby, kdy byly zemědělskou vsí. Po válce se okolo Záběhlic začaly stavět novostavby rodinných domků a následně paneláková sídliště jako Spořilov nebo Zahradní město.

Nové byty se zde staví i dnes a to z důvodu oblíbenosti této lokality. Nachází se zde vysoká občanská vybavenost od obchodů, škol, školek a zdravotních zařízení, až po sportovní areály a relaxační zóny. Milovníci přírody mohou obdivovat krásné meandry Botiče, nebo se vydat k Hostivařské nádrži. Dopravní dostupnost této lokality je také výborná. Za okamžik jste na Jižní spojce nebo na dálnici D1.

Přečtěte si také:  Hráškový krém a grilovaná pražma z vás udělají šéfkuchaře

Bydlení v Záběhlicích je vhodné pro mladé aktivní lidi, kteří hledají bydlení s dobrou dopravní dostupností do centra a zároveň hodně sportovního vyžití. Stejně vhodné je pro rodiny s dětmi, které zde najdou kvalitní zázemí pro rozvoj svého dítěte. Starší lidé zde zase naleznou pohodu a klidné prostředí pro své stáří. Developerské projekty, které jsou zde ve výstavbě určitě osloví každého.

Nové byty v Záběhlicích

gavia26210 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *