Bankomaty mapa

Potřebujete si vybrat peníze v hotovosti a hledáte nejbližší bankomat svojí banky? V tom případě by se právě vám mohla hodit nová webová stránka bankomaty mapa. Určitě totiž sami dobře víte, že když se rozhodnete pro výběr peněz z bankomatu cizí banky, tak za to většinou zaplatíte poměrně vysoký poplatek, který se u některých bankovních ústavů pohybuje ve výši až 30 nebo 50 korun. To sice není příliš velká částka, ale pokud si podobným způsobem vyberete peníze několikrát do měsíce, tak to v součtu udělá poměrně vysokou částku.

Právě proto vám nabízíme pomoc při hledání toho správného bankomatu. Na webu www.bankomaty-mapa.cz  najdete přehlednou databázi všech bankomatů v ČR. Všechny bankomaty jsou roztříděné podle jednotlivých bank nebo podle krajů, okresů nebo obcí a měst. Velmi snadno si tak můžete najít na mapě lokalitu, která vás zajímá, nebo si zobrazit bankomaty jenom té vaší banky.

Hledáte bankomaty Brno, Praha, Ostrava?

Hledáte bankomaty Brno, Praha, Ostrava?

Je jedno jestli hledáte bankomaty Brno, Praha, Ostrava nebo v nějakém menším městě či na nějaké vesnici. U nás najedete polohu všech bankomatů v ČR. Podle posledních informací provozují všechny banky v ČR 3750 bankomatů a všechny můžete najít u nás. Je jedno jestli hledáte bankomaty FIO, České spořitelny nebo od Komerční banky. U nás je najdete všechny a můžete si tak vybrat právě ten, u kterého nebudete za výběr platit žádné poplatky, nebo třeba ten, který máte zrovna nejblíže.

Přečtěte si také:  Jak používat kreditní karty a ušetřit

Na webu www.bankomaty-mapa.cz  vám nabízíme přehledné informace nejenom o bankomatech jednotlivých bankovních ústavů. V naší databázi najdete i většinu poboček jednotlivých bank. Naše databáze pouček zatím není kompletní, ale již v tuto chvíli obsahuje více než 80% všech poboček, které banky v ČR provozují. A neustále ji postupně doplňujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *