Vysokozdvižné vozíky STILL a Desta

Každý kdo provozuje nějaký výrobní podnik, kde je potřeba manipulovat s náklady uskladněnými na paletách nebo i provozovatelé logistických centre se neobejdou bez logistické techniky. Hlavním zástupcem tohoto druhu techniky je pak vysokozdvižný vozík. Díky těmto strojům je pak možné velmi snadno přesouvat velké množství nákladu. Vysokozdvižné vozíky se uplatní při skládání zboží z kamiónů, železničních vagónů nebo při vykládání přepravních kontejnerů. Stejně tak užitečné jsou i při skladové logistice. Najdou své uplatnění i ve stavebnictví nebo v mnoha dalších průmyslových oborech.

Vysokozdvižné vozíky STILL a Desta

Vysokozdvižné vozíky STILL a Desta

Společnost Still patří mezi tradiční výrobce vysokozdvižných vozíků. Vysokozdvižné vozíky STILL jsou vyráběny již od roku 1920 a tato značka je tak proslulá svou kvalitou a dlouhou tradicí výroby. V nabídce této firmy můžeme najít zastoupené snad všech možné vysokozdvižné vozíky. Jedná se především o čelní vysokozdvižné vozíky elektrické, plynové (LPG nebo CNG) nebo dieselové vozíky.

Přečtěte si také:  TV Nova začala vysílat seriál Tisíc a jedna noc

Je ale dobré vědět že i Česká republika má v tomto průmyslovém odvětví (výroba vysokozdvižných vozíků) svého zástupce. Tím je tradiční český výrobce Desta. Vysokozdvižné vozíky DESTA byly po velmi dlouhou dobou synonymem pro jakékoliv vysokozdvižné vozíky. Ani v současné době ale tato značka není zapomenuta. Díky modernizaci a rozvoji dnes mohou tyto stroje obstát i v tvrdé celosvětové konkurenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *