Hubnout do plavek začněte už třeba hned

Příprava na léto začíná u některých z nás již nyní. Pořízení katalogů cestovních kanceláří, jejich důkladné prozkoumání a výběr dovolené – to má už část z nás za sebou. Letošní zima však dala pořádně zabrat nejen naší psychické, ale zejména fyzické stránce. Není se proto čemu divit, že zrcadlo se o nás již nebaví jako o nejkrásnější ženě/nejkrásnějším muži pod sluncem. Jak tuto skutečnost změnit? Odpovědí vám může být fitness Praha.

Jak se k nám dostanete a co vás zde čeká?
Posilovna Praha 10 se nachází na adrese Topolová 2916/14. Pohodlně se k nám tedy dostanete automobilem nebo městskou hromadnou dopravou. Fitness Praha se rozprostírá na ploše 400 m2, která je vyplněna řadou moderních posilovacích strojů značky Grün sport. Stroje jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené sportovce. Kromě jiných si stroje právě této značky oblíbila řada vrcholových českých i světových sportovců. Jste-li v našem fitcentru poprvé, ničeho se neobávejte a bez ostychu nás oslovte. Rádi vám celý areál ukážeme a naučíme vás ovládat jednotlivé posilovací stroje. V případě zájmu vám můžeme ušít také osobní tréninkový plán nebo jídelníček „na míru“.

Přečtěte si také:  Kam pro novou trampolínu?

Řada služeb pro váš maximální komfort
Po příjemném tréninku, který se projeví nejen na vašem zevnějšku, ale zejména na duševní pohodě, je možno zamířit do místního solária, na speciální masáže, nehtovou modeláž nebo pedikúru. Solárium Praha 10 je vybaveno moderními přístroji, které vám dodají potřebný vitamin D a tolik žádané opálení během několika mála minut. Terapie solárními paprsky navíc pozitivně ovlivňuje vaši náladu a redukuje nedokonalosti pleti. Navštivte fitness Praha třeba ještě dnes a poznejte místní přátelskou atmosféru prodchnutou profesionálními trenéry, moderním vybavením a přátelským personálem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *