Jóga pro zdraví

Cvičení Jógy určitě není třeba představovat. Jedná se o cviky, které Vám pomohou k odbourání stresu a k uvolnění. Jóga v překladu znamená spojení duše a mysli. Pokud se chystáte začít se cvičením jóga, určitě Vám přijde vhod pár základních informací co cvičení jógy obnáší a jak se na první lekci připravit.

Pokračování článku

Nové recepty Zdeňka Pohlreicha

Grilování se stalo velmi oblíbenou a nepostradatelnou částí našeho života. Grilují nejen mladí, ale také i starší lidé. Však také čerstvé grilované maso se zeleninou potěší každého. Grilování není jen o surovinách , ale také o kvalitě grilu. Mezi nejkvalitnější se řadí grily Weber, které mají tradici několika desítek let a dokáží tak nabídnout skvělý komfort při grilování.

Pokračování článku

Kam pro novou trampolínu?

Spousta rodičů si neví rady se svou ratolestí přikovanou k obrazovce počítače. Sociální sítě a nejnovější herní vychytávky dokáží naše děti zabavit třeba klidně i na několik hodin denně. Pak se ale nemůžeme divit tomu, že jsme nuceni řešit choulostivé téma s názvem dětská obezita. Ale vyšší hmotnost způsobená minimální aktivitou a nezdravým životním stylem není jediným problémem, který v souvislosti s těmito neduhy můžeme u dětí a teenagerů pozorovat. Jak tuto skutečnost změnit? Najít dětem venkovní nebo alespoň jinou pohybovou aktivitu, u které si užijí spoustu zábavy a protáhnou celé tělo včetně těch nejmenších svalů.

Pokračování článku

Inspirace na bydlení

Chcete už konečně bydlet ve svém? V současné době není problém si zajistit stavební spoření nebo hypotéku a postarat se o příjemné bydlení včas. Posléze můžete splácet a mezitím si pohodlně bydlet. Může vás čekat stavba a rekonstrukce, obojí je finančně náročné, ale klidně si řekněte, že to zvládli ostatní, proč ne vy. Možná už máte našetřeno a přemýšlíte o nejvhodnějším druhu bydlení pro vás.

Pokračování článku